NADANIE NAZW GRUPOM PRZEDSZKOLNYM

Długo czekaliśmy na ten dzień, kiedy każda grupa otrzyma swoją nazwę. Całą uroczystość poprzedziły przygotowania: nauka wierszy, piosenek, tańców i przygotowanie strojów. Nad przygotowaniem całej uroczystości czuwały nie tylko wychowawczynie, ale także aktywnie włączyli się rodzice i personel przedszkola. Wszyscy chcieli, aby w tym dniu dzieciaki prezentowały się wyjątkowo. W końcu 18 października odbyła się Uroczystość Nadania Nazw Grupom Przedszkolnym. Swoją obecnością zaszczyciła nas także Pani  dyrektor Barbara Jastrzębska. Każda grupa w pięknych kolorowych strojach zaprezentowała repertuar związany tematycznie z przyszłą nazwą grupy. Dzieci wykazały się umiejętnościami recytatorskimi, wokalnymi i tanecznymi. Po prezentacji części artystycznej nastąpiło pasowania przez Panią dyrektor i nadanie nazw grupom: 3-4 latki „Zajączki”, 4-5 latki „Żabki”, 5-latki „Biedronki”, 5-6 latki „Motyki” i „Pszczółki”.  Na zakończenie odbyła się sesja zdjęciowa każdej grupy. Serdecznie dziękujemy Panu Arkadiuszowi Rakowskiemu za poświęcenie swojego czasu i wykonanie zdjęć w tym dniu.

Serdecznie dziękujemy także Rodzicom, którzy nie szczędząc swojego cennego czasu aktywnie włączyli się w przygotowanie uroczystości, strojów i poczęstunku.