MOTYLKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Witajcie!

Za Motylkami bardzo pracowity tydzień. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Fotoomnia.com - Wyniki wyszukiwania strzalka Wraz z rozpoczęciem tygodnia przyleciały do nas piękne, kolorowe ptaszki. Dowiedzieliśmy się także, kiedy i jak dokarmiać ptaszki zimą:

Fotoomnia.com - Wyniki wyszukiwania strzalka Następnie poznaliśmy niezwykłe zwierzęta, którymi są pingwinki. Razem z nimi ćwiczyliśmy nasze buźki, przeliczaliśmy pingwinki. Nasz przyjaciel Waga-Pingwin pomógł nam w dodawaniu i odejmowaniu 🙂 A jeden taki pingwinkowy głodomór pożarł wszystkie sylabowe rybki. A na koniec stworzyliśmy rodzinkę rolkowych pingwinków.

Fotoomnia.com - Wyniki wyszukiwania strzalka W czwartek poznaliśmy różne ludowe tańce i zabawy, przy których doskonale się bawiliśmy, zobaczcie sami:

Fotoomnia.com - Wyniki wyszukiwania strzalka Po tańcach nadszedł czas na relaks przy malowaniu na szkle:

Fotoomnia.com - Wyniki wyszukiwania strzalka W piątek Motylki zamieniły się w prawdziwych aktorów! Najpierw zapoznali się z rodzajami teatrów i aktorami, którzy w nich występują:

Fotoomnia.com - Wyniki wyszukiwania strzalka Dzieci stworzyły piękne kukiełki:

Fotoomnia.com - Wyniki wyszukiwania strzalka A na koniec spróbowały swoich sił w grze aktorskiej, wystawiając bajkę o „Trzech Małych Świnkach” 🙂 Urodzeni z nich artyści!

Fotoomnia.com - Wyniki wyszukiwania strzalka W międzyczasie, popołudniami oddawaliśmy się tanecznym szaleństwom:

Śmiechu i zabawy było co niemiara 🙂 A przed nami kolejny ekscytujący tydzień.

Wielkość czcionki
Kontrast