MOTYLKOWY DZIEŃ KROPKI

15 września w grupie Motylków obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego dnia jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy.Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Uważnie wysłuchaliśmy opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, TALENT.

POKAZ MODY, w którym tematem przewodnim są kropeczki. Zobaczcie, jakich pięknych modelów i modelki mamy w grupie:

TANIEC w rytm piosenki „Pani Kropka”:

KUBECZKOWO-BALONOWE zawody sportowe:

Czy wiedzieliście, że można malować kolorowe kropki nawet musztardą, ketchupem czy mydłem? Motylki już doskonale o tym wiedzą:

ESY-FLORESY układane oczywiście z kropeczek:

A na koniec zajęć – pamiątkowe, kropeczkowe zdjęcie 🙂

POZDRAWIAMY SERDECZNIE