MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj.
Wszystkie grupy przygotowują program artystyczny, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania, robią to z wielką przyjemnością.
Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi.
Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Po śniadaniu zawitał do naszego Przedszkola.
Podczas spotkania z Mikołajem przedszkolacy zaśpiewały Mikołajowi piosenki, wyrecytowały wierszyki, tańczyły.
Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występach Mikołaj obdarował dzieci słodkimi upominkami.
Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Opracowała Małgorzata Korzus