KONKURS „Nasze miasteczko” W GRUPIE BIEDRONKI

Na zajęciach popołudniowych Grupa Biedronki wykonała na konkurs dla przedszkoli  Akademii Wyobraźni Play-Doh pracę z ciastoliny Nasze miasteczko. Przedmiotem Konkursu są prace plastyczne realizowana  na podstawie materiałów edukacyjnych przesłanych do przedszkoli tj. kart z zadaniami, przy użyciu ciastoliny Play-Doh, wykonywane zgodnie z tematami konkursów na dany miesiąc. Celem Konkursu jest kształtowanie wyobraźni i kreatywności przedszkolaków. W listopadzie – temat „Ciastolinowe Miasto” – zadaniem dzieci było ulepienie przy użyciu ciastoliny Play-Doh elementów miasta. Nasza praca prezentowana jest w galerii zdjęć  www.akademia-playdoh.plZachęcamy do głosowania na naszą pracę  Nasze miasteczko –  numer 73! Głosowanie odbywa się na stronie za pomocą przycisku „Głosuj”. Głosowanie na stronie internetowej będzie trwało od godziny 12:01 22 listopada do  30 listopada 2016 roku. W rywalizacji wyłaniane są przez Jury 3 zwycięskie przedszkola spośród 10 z największą ilością głosów. Te, które zdobędą największą liczbę głosów internautów, zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami.

Opracowała: Małgorzata Korzus