KONKURS NA NAJBARDZIEJ MAGICZNĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI- PRZEDSZKOLE

KONKURS NA

NAJBARDZIEJ MAGICZNĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI

REGULAMIN KONKURSU:

• Organizatorem konkursu jest Dział Komunikacji Społecznej Pałacu Młodzieży w Katowicach.
  • Konkurs skierowany jest do przedszkoli oraz szkół podstawowych w klasach I-III województwa śląskiego. Wysłane prace są własnością Działu Komunikacji Społecznej Pałacu Młodzieży i nie zostaną odesłane.

• Zakładka może być wykonana techniką dowolną (malarstwo, kolaż, rysunek, techniki mieszane) i zainspirowana baśniami, bajkami, opowiadaniami czy legendami.
  • Praca może mieć dowolny kształt i może być wykonana z różnego rodzaju materiałów, które nie brudzą książki.
  • Każde dziecko, które bierze udział w konkursie może dostarczyć tylko jedną pracę.
  • Prace konkursowe muszą być pracami własnymi, nigdzie wcześniej niepublikowanymi, a także nieprezentowanymi na innych konkursach.
  • Opiekun uczestnika konkursu powinien wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY oraz OŚWIADCZENIE RODZICA

⇒Oświadczenie-rodzica

⇒Formularz-zgłoszeniowy

• Prace wraz z formularzami należy dostarczyć NAUCZYCIELOM PRZEDSZKOLA do 15 listopada 2022