KONKURS LISTOPADOWY „LAMPIONY”

Przed nami kolejny konkurs. Jest listopad – czas zadumy, przemyśleń i wspomnień. Powoli, małymi krokami zbliżamy się do Świąt, dlatego też konkurs wprowadzi nas w atmosferę ciepła i bliskości. Tematem przewodnim są, w zależności od nazwy, LAMPIONY/ ŚWIECZNIKI, które niosą nam światełko, nadzieję i radość. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i stworzeniu własnej niepowtarzalnej ozdoby. Tym razem, Wasze prace, wezmą udział w kiermaszu świątecznym organizowanym przez Przedszkole, które tworzycie:-) W związku, że prace z założenia zostaną sprzedane, prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza, który jest dostępny przy drzwiach/ na gazetce lub u nauczyciela.  Zebrane pieniądze, zostaną przeznaczone na atrakcje dla PRZEDSZKOLAKÓW z ZSP w ŁĄCE.

Konkurs 3.10

Formularz zgoda na kiermasz