ILUZJONISTA

Przedszkolaki bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. W związku z tym  nasze przedszkole odwiedził niecodzienny gość- iluzjonista. W tym niezwykłym spotkaniu wzięły udział dzieci z wszystkich grup przedszkolnych, które nasz czarodziej przeniósł w świat iluzji, dobrej zabawy i wspaniałego humoru.  Zabawa w czarowanie bardzo wszystkim się podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta profesjonalnego iluzjonisty i otrzymać duże brawa od publiczności!

Magik wprowadził wszystkich we wspaniały humor. Dzieci z dużym zaangażowaniem obserwowały każdy ruch magika, aby przynajmniej nauczyć się jednej sztuczki. Chętnie nagradzały każdy pokaz gromkimi brawami. Uśmiech dzieci nie nikł jeszcze przez dłuższy czas. Wszyscy opowiadali o nieprawdopodobnych czarach w naszym przedszkolu i nadal zastanawiamy się, jak wyczarować coś z niczego. Może kiedyś się dowiemy;-) ?