GRUPA ZAJĄCZKI

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

24 listopada obchodziliśmy „Dzień Pluszowego Misia”. Dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi misiami. W tym dniu misie dominowały w zajęciach i zabawach, było miło, przytulnie i puchato. Były zabawy przy muzyce, ćwiczenia gimnastyczne, w których misie uczestniczyły razem z dziećmi. Misie i Zajączki odwiedziły bibliotekę, gdzie pani Alina opowiedział historię powstania tej ulubionej dziecięcej przytulanki oraz przedstawiła najpopularniejsze misie w filmie i literaturze dziecięcej. Na zakończenie dzieci obejrzały bajkę Masza i niedźwiedź. Po powrocie z biblioteki w sali czekał na dzieci słodki poczęstunek, pyszne ciasto upieczone przez mamę Emilki, której bardzo dziękujemy, a na misie oczywiście słodki miodzik.