DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W MOTYLKACH

20 września był ważnym dniem dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem świętowaliśmy wtedy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Specjalnie na tę uroczystość Panie przygotowały dla dzieci w grupie Motylków wiele atrakcji dostarczając okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W tym uroczystym dniu dzieci śpiewały ulubione piosenki i brały udział w różnych zabawach integracyjnych, konkurencjach sportowych i logopedycznych. Za wspaniały udział otrzymały odznaki upamiętniające Dzień Przedszkolaka. Nie zabrakło radości, uśmiechu, tańców z balonami i zabawy oraz słodkiego poczęstunku. Wszystkim przedszkolakom życzymy wielu cudownych chwil spędzonych w naszym przedszkolu, wypełnionych radością i dobrą zabawą.

.