DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA w grupie Żabek

20 września – to dzień bardzo ważny dla wszystkich PRZEDSZKOLAKÓW w całej Polsce. Również w grupie ŻABEK dzieci świętowały ten wyjątkowy dzień. W tym roku naszym celem było dobrze  razem bawić  się przy ulubionych przebojach dziecięcych oraz czerpać radość z bycia przedszkolakiem.

Dzieci w tym dniu przyniosły sobie swoje ulubione „przebieranki”, aby  podkreślić dobrą, taneczną zabawę.

Zanim jednak dobra zabawa rozpoczęła się przedszkolaki zostały zaproszone przez wychowawcę na krótką inscenizację zainspirowaną wierszem „Przedszkolaczek” Urszuli Kozłowskiej.

Wysłuchały również pięknej piosenki „Dzielny samodzielny”, bo jak mówi piosenka „Przedszkolak to prawdziwy zuch, odwagi zawsze ma za dwóch…przedszkolak jest dzielny i bardzo samodzielny…”sł. U. Kozłowska.

Następnie „przebieranki” i od rana wyczekiwany, obiecany BAL, bo super są BALE, nie tylko w karnawale 🙂

Na koniec zjedliśmy pyszne babeczki upieczone przez wspaniałomyślną mamę naszego kolegi z grupy. Jeszcze raz dziękujemy!

Pozdrawiamy. Pani Ela