DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W MOTYLKACH

Wycinamy…

25 listopada dzieci z grupy Motylków obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nigdy nie przemija. W tym dniu każdy przedszkolak przyniósł swojego pluszowego ulubieńca. Każdy z nich był piękny i wyjątkowy.

Dzieci w tym dniu przedstawiły wszystkim swoich pluszowych przyjaciół, pogłębiły wiedzę na temat historii ustanowienia święta pluszowego Misia, poznały znane Misie z innych bajek. Czekało na nich wiele atrakcji – zabawa ruchowa z Misiem, plastyczna – miś z papieru, zabawy logopedyczne z ulubionym przysmakiem Misiów czyli miodem. Na koniec dzieci złożyły życzenia swoim ulubieńcom i każdy z uczestników zabawy otrzymał pamiątkowy medal.  Misiowe zajęcia z pewnością zostaną w naszych wspomnieniach na długi czas.