DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE PSZCZÓŁEK

25 listopada przypada ważne dla wszystkich dzieci święto, a dlaczego? Bo miś to ich ulubiona zabawka, przytulanka, maskotka. W tym roku dzieci nie mogły przynieś do przedszkola swojego ulubionego pluszaka, ale nie umniejszyło to miłego i twórczego spędzenia tego dnia w przedszkolu.

Dzieci obejrzały film, z którego dowiedziały się skąd się wziął pomysł obchodzenia  „Dnia  Pluszowego Misia” na całym świecie, a także ciekawostki o różnych gatunkach tego puchatego zwierzęcia. Przedszkolaki wykazały się dużą znajomością, jeżeli chodzi o bajkowych przedstawicieli tego zwierzątka. Pszczółki tańczyły i śpiewały piosenki o szarych misiach, misiu pluszowym i misiu łakomczuszku. Była też degustacja ulubionego misiowego przysmaku – czyli miodu, pyszne były gruszki z miodem. Dzieci wykonały swojego misia podczas zajęć plastycznych.

To był miły dzień, tylko szkoda że misie musiały zostać w domu.