DZIEŃ MARCHEWKI w Zajączkach

W poniedziałek 2 października 2017r. przedszkolaczki z grupy Zajączki spędziły dzień w towarzystwie marchewki. A wszystko po to, aby poznać warzywo i zachęcić dzieci do jego spożywania. W tym dniu dzieci przyniosły do przedszkola marchewki.

Każdy przedszkolak mógł skosztować „bohaterkę” dnia – marchewkę w postaci pysznego soku, który wspólnie razem zrobiliśmy oraz surówkę z jabłka i marchewki. Dzieci częstowały się również marchewkowymi muffinkami, które upiekła dla nas mama Adasia. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizację tego dnia.

Bawiliśmy się świetnie, jak również uczestniczyliśmy w zabawach ruchowych i plastycznych związanych z marchewką.
Po takiej dawce witamin i zabawy na pewno nasze maluszki będą zdrowe i uśmiechnięte.