DZIEŃ KROPKI W PSZCZÓŁKACH

15 września obchodziliśmy w naszej grupie Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli dzień odkrywania różnych talentów oraz uświadamiania dzieciom poczucia we własne siły i możliwości. Aby wizualnie zaznaczyć to nietypowe święto dzieci miały za zadanie założyć stroje z elementami kropek i kropeczek w czym bardzo pomogli im Rodzice.

Dzieci poznały krótką historię małej dziewczynki o imieniu Waszti, która uważała, że nie potrafi nic namalować, a malując tylko kropki została „ wielką artystką”. Uświadomiło to dzieciom, jak ważna jest wiara w siebie i swoje możliwości.I to,że nie wolno też się od razu poddawać,gdy coś nie wychodzi. Przez cały dzień dzieci bawiły się i wykonywały różne zadania. Były gry, zabawy, tańce oraz prace plastyczne, w których tematem przewodnim były kropki. Dzieciom bardzo im się to podobało, co widać na załączonych zdjęciach. To pierwsze w tym roku szkolnym, ale z pewnością nie ostatnie takie nietypowe święto w naszej grupie.