DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości.W naszym przedszkolu uroczystości z okazji tego święta odbyły się w dniach 28 – 29 styczeń i 3 – 4 luty. W tych dniach dzieci wspólnie ze swoimi paniami zaprezentowały programy artystyczne.
Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Dzieci w formie wierszy złożyły Dziadkom i Babciom serdeczne życzenia.
Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, taneczne oraz aktorskie.
Dzieci wręczyły laurki i niespodzianki swoim Dziadkom, a następnie zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków.