DZIEŃ BABCI I DZIADKA BIEDRONKI

28 stycznia do naszego przedszkola przybyli nasi najukochańszy dziadkowie. Z okazji ich święta grupa 5-ltków przygotowała program artystyczny. W większości były to wiersze, piosenki, inscenizacje związane tematycznie z tymże świętem oraz tańce.

W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki pełniły rolę gospodarzy. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.

Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną , uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.

Dziękujemy Wam nasi kochani za przyjęcie naszego zaproszenia i tak liczne przybycie. Do zobaczenia za rok.

Biedronki z wychowawczynią.