DOGOTERAPIA Z MOTYLKAMI

W środę, 6 czerwca przedszkolaki miały okazję poznać niesamowitego psa Largo. Dzieci nauczyły się, że zawsze należy pytać właściciela psa o zgodę na pogłaskanie. Dowiedziały się także jak  należy to robić. Przedszkolaki miały okazję bawić się z psem, głaskać go, prowadzić na dłuuuugiej smyczy;) Nauczyły się także pozycji obronnej przed psem czyli ŻÓŁWIA.  Ich wiedzę sprawdzał nie kto inny jak … Largo:) Zdobywaniu wiedzy o zachowaniach, umiejętnościach i pracy psów towarzyszyły różne zabawy jak na przykład spacerowanie z psem do  muzyki czy wykonywanie ćwiczeń pokazanych przez naszego bohatera. Na zakończenie każdy otrzymał dyplom i mógł pogłaskać psa. Jego wizyta w naszym przedszkolu była  nie lada frajdą dla każdego przedszkolaka!