CO SŁYCHAĆ W GRUPIE 0B?

Po wakacyjnej przerwie…

Po wakacyjnej przerwie dołączyła do naszej grupy 4-ka nowych dzieci, których w pierwszych dniach staraliśmy się otoczyć szczególną troską aby czuły się z nami dobrze i bezpiecznie. Oprócz naszego pomocnika i przyjaciela Puszatka  bawimy się i uczymy z owocami i warzywami – Gangiem świeżaków.  Bohaterowie Gangu mają swoje wyjątkowe cechy i magiczne atrybuty, dzięki którym pomagają nam dbać o zdrowie i dobrą kondycję. Nasza grupa brała udział w Akcji Sprzątania Świata, spotkaniu z policjantem. Wielkim wydarzeniem był udział w zajęciach z dogoterapii, każdy z nas mógł pogłaskać psa i poznać podstawowe zasady  obcowania z czworonogim. 30 września nasi koledzy obchodzili swoje święto z tej okazji zostali obdarowani przez koleżanki kolorowym ołówkiem  z życzeniami. Dziękujemy mamom za te miłe niespodzianki. W tym dniu  było u nas fioletowo, zabawowo i kolorowo. Nasza śliwka Sabinka uczyła nas spokoju, opanowania i cierpliwości. Atrybut: Fioletowy Diament Skupienia.

1 pażdziernika odbył się XVI Memorial Alojzego Pławeckiego. Naszą grupę reprezentował Aleksander Pala, Mikołaj Wyrobek, Błażej Fuchs, Wiktor Smolarz, Wiktoria Babicka, Nadia Skinder, Anna Przybyla. W kategorii chłopców 1- szy na mecie był Aleksander Pala

2 – gi Mikołaj Wyrobek

3 – eci Błażej Fuchs

Wiktoria Babicka do mety dobiegła druga.

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom biegu i dziękuję rodzicom za poświęcony czas, zapraszam za rok.

Wszystkim dzieciom życzę jak najwięcej sukcesów, zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.