CAŁOROCZNY KONKURS PLASTYCZNY – ETAP 2

Nadrabiamy zaległości! Druga odsłona naszej konkursowej zabawy za nami. Listopadowy temat brzmiał: „Kwaśne, słodkie, kolorowe – to w słoikach mieszka zdrowie! ”. Jego interpretacje mogliśmy podziwiać w formie prac plastycznych. Wywieszone były w Galerii Konkursowej obok wejścia do biblioteki, a teraz także w galerii internetowej.

W drugim etapie konkursu wzięły udział dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych! Zachęcamy resztę przedszkolaków do dołączenia się do konkursu – jeszcze nie jest za późno! Regulamin znajduje się na naszej stronie internetowej oraz na drzwiach sal.

Poniżej prezentujemy listopadowe prace konkursowe.

Autorami są:

Zajączki: Gabryś Pławecki, Marysia Machnik, Szymek Zacharzewski

Żabki: Szymek Stalmach, Zosia Trojan, Ania Janczyk

Biedronki: Ada Psik, Dawidek Wojtala, Lenka Żemła

Pszczółki: Miłosz Białas, Martynka Kolon, Róża Suchoński, Aleks Zacharzewski, Oliwier Piłatyk, Kornelka Szklanny, Maja Szczypka, Wiktoria Pietryja

Motylki: Wiktoria Babicka

Gratulujemy pomysłowości i chęci!