CAŁOROCZNY KONKURS PLASTYCZNY – ETAP 1

Pierwsza odsłona naszej konkursowej zabawy za nami. Październikowy temat brzmiał: „Co niesie w koszu Pani Jesień?”. Jego interpretacje mogliśmy podziwiać w formie prac plastycznych. Wywieszone były w Galerii Konkursowej obok wejścia do biblioteki. A teraz podziwiać możemy je także w galerii internetowej.

W pierwszym etapie konkursu wzięło udział aż 22 dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych! Zachęcamy resztę przedszkolaków do dołączenia się do konkursu – jeszcze nie jest za późno! Regulamin znajduje się na naszej stronie internetowej oraz na drzwiach sal.

Temat listopadowy:

„Kwaśne, słodkie, kolorowe, to w słoikach mieszka zdrowie”.

Poniżej prezentujemy październikowe prace konkursowe.

Autorami są:

Zajączki: Gabryś Pławecki, Agnieszka Wąchała, Marysia Machnik, Szymek Zacharzewski

Żabki: Szymek Stalmach, Zosia Trojan, Ania Janczyk

Biedronki: Ada Psik, Adaś Smolarz, Dawidek Wojtala, Lenka Żemła

Pszczółki: Miłosz Białas, Martynka Kolon, Róża Suchoński, Aleks Zacharzewski, Oliwier Piłatyk, Kornelka Szklanny, Maja Szczypka, Wiktoria Pietryja

Motylki: Darek Wąchała, Wiktor Smolarz, Wiktoria Babicka

Gratulujemy pomysłowości i chęci! Czekamy na listopadowe prace!