BAL PRZEBIERAŃCÓW W MOTYLKACH

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas. W dniu 5 lutego w naszym przedszkolu odbył się właśnie taki bal.

Tego dnia już od rana w przedszkolu, pojawiały się kolorowe postacie, a wśród nich można było spotkać wróżki, królewny, kotki, Olafka, biedronkę, policjanta, policjantkę, ninjagów, Spider – manów, postaci ze Star warsów, Spange Boba wiele innych, których nie sposób wyliczyć. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wraz ze swoimi paniami w tańcach, pląsach i zabawach takich jak: limbo, muzyczne krzesła, tańce z balonami, gazetami, jazda muzycznym pociągiem, układy taneczne do piosenek. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym milusińskim.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.