BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

We wtorek 12 stycznia 2016 roku, w naszym przedszkolu już od rana było bardzo gorąco,a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym, na który wszyscy tak długo czekaliśmy!
Przedszkole z minuty na minutę zapełniało się pięknymi księżniczkami, tajemniczymi wróżkami, odważnymi rycerzami i kowbojami, zawitały też pieski, kotki, motylki, myszki oraz bohaterowie znanych i lubianych przez dzieci bajek jak na przykład Czerwony Kapturek – aż trudno było wśród nich rozpoznać naszych przedszkolaków! Na tę wyjątkową okazje zaprosiliśmy wodzireja.Dzieci świetnie się bawiły wspólnie ze swoimi paniami przy znanych i lubianych piosenkach.Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.