BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.  Taki bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

W naszym przedszkolu Bal odbył się 9 stycznia na sali wielofunkcyjnej. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów  znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie udaliśmy się na Bal, który prowadził wodzirej zachęcając wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach i  zabawach muzycznych. Podczas odpoczynku dzieci zjadły przygotowanie muffinki. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm znanych dzieciom przebojów. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i wesołej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Magdalena Kozarowska