AKADEMIA AQUAFRESH

W dniach 12-16 października br. w naszym przedszkolu będzie realizowany program prozdrowotny „Akademia Aquafresh”. Dzieci kolejny raz odwiedzą Pastusiową Krainę, której mieszkańcy poruszą różne zagadnienia związane z profilaktyką stomatologiczną.

Głównym celem zajęć będzie zwrócenie uwagi najmłodszych na konieczność dbania  o higienę jamy ustnej. Jest to niezwykle ważne, mając na uwadze wyniki badań (przytoczone przez ekspertów „Akademii Aquafresh”), według których statystyczny sześciolatek posiada średnio 5 zębów zaatakowanych próchnicą, z czego wyleczony zostaje tylko jeden!

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej programu: www.akademia-aquafresh.pl oraz codziennego dbania o dobre nawyki dzieci, dotyczące higieny jamy ustnej.