Strefa Rodzica

Rada Rodziców zwraca się z prośbą o dobrowolne wpłaty na rzecz Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łące w sugerowanej kwocie 50 zł od rodziny na rok.

Bank Spółdzielczy w Pszczynie, nr konta:

25 8448 0004 0037 9122 3000 0001

W tytule proszę wpisać dane dziecka: imię, nazwisko, klasa/grupa oraz dane rodzeństwa.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i wpłatom finansujemy dzieciom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łące wycieczki, konkursy, zawody, imprezy kulturalne i okolicznościowe, prezenty świąteczne, nagrody, możemy doposażyć szkołę i przedszkole w potrzebny sprzęt.

Bieżące informacje na temat działalności Rady Rodziców mogą Państwo znaleźć w szkole i przedszkolu na tablicy korkowej przy szatniach.

Rada Rodziców, informuje, iż zmieniła się nazwa i numer konta RR.

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na ww dane

Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łące

ul. Fitelberga 1

43-241 Łąka

Nowy nr konta: 25 8448 0004 0037 9122 3000 0001

Pedikuloza czyli co twoje dziecko może mieć na głowie

W związku z doniesieniami na temat wzrostu przypadków wszawicy wśród dzieci, biorąc pod uwagę dobro państwa dzieci, zwracamy się z prośbą o podjęcie stosownych działań w domu, mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu  się  wszawicy.

Proponujemy zatem:

1. Systematyczne przeglądy czystości włosów ( najlepiej codziennie)
  2. W przypadku zaistnienia wszawicy, należy zakupić środek p/wszawicy, dostępny w naszych aptekach i stosować zgodnie z załączoną instrukcją (na pewno należy taki zabieg powtórzyć).

Poniżej prezentujemy również folder informacyjny pt. „Pedikuloza czyli co twoje dziecko może mieć na głowie” przygotowany przez Główny Inspektorat Sanitarny i Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego- PZH.