MOTYLKI CZYTAJĄ – UDZIAŁ W PROJEKTACH EDUKACYJNYCH

Od początku roku szkolnego w naszym przedszkolu realizowane są projekty edukacyjne pt. „Magiczna moc bajek” oraz ,,Zaczytane przedszkole”.

Dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej przyłączyły się po raz kolejny do realizacji projektów. Tym razem dowiadujemy się co czytają MOTYLKI 🙂

Ogólnym celem obu projektów jest zapoznanie dzieci z literaturą dziecięcą, rozbudzanie motywacji do samodzielnego sięgania po książki, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, doskonalenie umiejętności słuchania ze zrozumieniem.

Wyrażamy podziękowania rodzicom za przyłączenie się do akcji, za wysłanie fotografii swoich pociech oraz zachęcanie ich do czytania książek oraz za poświęcenie czasu na czytanie z dzieckiem. Na pewno nie będzie to czas stracony.

Dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej czytają już książeczki, czym się z nami pochwaliły poprzez przysłanie fotografii.

Kochane Dzieci! Miło było zobaczyć Wasze buźki i książeczki, z którymi jesteście za pan brat.

Oby tak dalej!!! Trzymamy za Was kciuki w nauce czytania!!!

Wasze wychowawczynie: Dominika Machnik i Martyna Guzik.