SPOTKANIE Z DZIENNIKARZEM W GRUPIE BIEDRONEK

24 listopada mieliśmy przyjemność gościć w naszej grupie dziennikarza „Głosu Pszczyńskiego” Pana Jacka Bielenina.

Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy: na czym polega praca dziennikarza, jakie sprzęty potrzebne są, aby przygotować reportaż.

Dzieci zadawały trudne pytania. Miały okazję wypowiedzieć się do mikrofonu i posłuchać swoich nagranych wypowiedzi.

Lena i Oliwier  mieli możliwość udzielenia wywiadu najprawdziwszemu dziennikarzowi.

Na koniec spotkania wykonane zostały pamiątkowe zdjęcia.

Reportaż z odwiedzin dziennikarza został opublikowany we wtorek – 06.12.2016 w „Gazecie Pszczyńskiej”.

Spotkanie z dziennikarzem  zorganizowała dla nas Pani Kinga -mama naszego kolegi Kubusia . Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy Panu Jackowi za wprowadzenie dzieci w świat dziennikarstwa.

opracowała: Małgorzata Korzus