GÓRNICY W STARSZYCH GRUPACH

W środę, 4 grudnia odwiedzili nas wyjątkowi goście… Górnicy:) Przedszkolaki na tę okazję przygotowały piosenki, tańce i wiersze. Wszyscy chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, dlatego dali z siebie wszystko:) Nasi goście oprócz wspaniałej prezencji, opowiedzieli nam o swojej ciężkiej pracy, pokazali zdjęcia z kopalni. Prawdziwą furorę zrobili przynosząc… skarby! Dzieci ochoczo przymierzały kaski, rękawice czy czako:). Zgadywali co to za przedmioty i do czego służą. Ostrożnie dotykali węgla (bo cóż by powiedziały Mamy, gdyby przyszli do domu cali umorusani:)  Na koniec spotkania, Górnicy zostawili Przedszkolakom słodką niespodziankę, a nasze dzieci złożyły na ich ręce specjalne podziękowania:)

Dziękujemy Wam serdecznie! SZCZĘŚĆ BOŻE!