DZIEŃ BABCI I DZIADKA

19 stycznia w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka połączone z Dniem Babci i Dziadka. Nasi podopieczni zaprezentowali się w programie przygotowanym specjalnie z myślą o najukochańszych Babciach i Dziadkach!  Jasełkowa szopka miała tradycyjną obsadę. Była: Maryja, św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie, trzej królowie i pastuszkowie. Szopka prezentowała się zdumiewająco, a występy przedszkolaków wywołały wzruszenie na twarzach zaproszonych gości. Dzieci świetnie wcieliły się w swoje role, śpiewały znane kolędy, recytowały,  grały na trójkątach, tańczyły. W drugiej części naszego występu przedszkolaki zadedykowały wiersze i piosenki wszystkim babciom i dziadkom. Na końcu dzieci wręczyły przygotowane samodzielnie prezenty.

Opracowała: Magdalena Kozarowska