WARSZTATY EKOLOGICZNE

Znalezione obrazy dla zapytania fundacja ekonFUNDACJA EKON W  NASZEJ SZKOLE PO RAZ TRZECI

Dnia 12 marca 2019 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty ekologiczne przeprowadzone przez p. Joannę Gawrońską , prezesa Fundacji EKON. Zajęcia odbywały się w dwóch grupach: klasy młodsze reprezentowała klasa 2 b a klasy starsze 4 c. Tematem przewodnim warsztatów była segregacja odpadów.

Zajęcia były bardzo interesujące!

WYJAZD NA BASEN

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE:

PROMUJĄCE  ZDROWY  STYL ŻYCIA, CZYNNY  WYPOCZYNEK, INTEGRACJĘ GRUPY ORAZ DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI PŁYWANIA

Dnia 11 marca 2019 roku panie Teresa Krawieczek i Anna Adam zorganizowały wyjazd  dzieci na krytą pływalnię do Goczałkowic.

Grupa liczyła 23 uczestników. Przez dwie godziny uczniowie czynnie spędzali czas wolny w gronie swoich rówieśników.  Wszystkim bardzo się podobało!