ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/ 2019

Dnia 3-go września 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 9 w Łące odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019.
O godzinie 9.00 na salę wielofunkcyjną przybyli uczniowie klas IV – VIII. Wszyscy mieli okazję zobaczyć krótką część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy 3 i ich wychowawcę  p. Elżbietę Kloc. Następnie głos zabrała  Pani Dyrektor Barbara Jastrzębska, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych i przedstawiła wychowawców poszczególnych klas oraz nowych nauczycieli. Życzyła wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Po wspólnej uroczystości uczniowie klas IV-VIII udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami.
O godzinie 10.00 do sali wielofunkcyjnej przybyli uczniowie klas I-III oraz rodzice pierwszoklasistów. Odbyła się część artystyczna, w której nie zabrakło też ciepłych słów skierowanych do nowych uczniów. Pani Dyrektor również powitała wszystkich zgromadzonych: dzieci, rodziców oraz grono pedagogiczne, życzyła wielu sukcesów w nauce w nowym roku szkolnym.

Czytaj dalejROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/ 2019